HAKKIMIZDA

Hakkımızda

BUDAK Mimarlık, proje aşamasında, müşterisinin ihtiyaç ve beklentilerine göre tasarlayıp uygulamasını yapmak üzere 2014 yılında Kadıköyde kurulmuştur.

Kentsel dönüşüm projeleri konusunda deneyimli hızlı çözüm üreten ve doğru adımlarla sonuca ulaştıran müşteri memnuniyet odaklı hem müteahhit firma hemde maliklerin faydasına olacak şekilde , BUDAK MİMARLIK olarak titizlikle çalışmaktayız.

Müşterinin istekleri doğrultusunda bir proje anlam kazanır.Şık tasarlanmış ve uygulanmış mekanlar, kullanıcı deneyimini arttıran en önemli unsurlardandır. Her biri benzersiz olan tasarımları ve her mekana uygun farklı konsept uygulamaları ile BUDAK Mimarlık, müşterilerinin her daim rahat ve huzurlu hissetmesini sağlamak için çalışıyor.

Özgün fikirler ışığında yaşam alanınızı ferahlaştırmaya, rahat ve huzurlu bir sosyal alan oluşturmaya gayret eden BUDAK  Mimarlık, hızlı gelişen ve değişen yeni tasarım trendlerini takip ederek başarı çizgisini hep yukarı taşımaktadır.
BUDAK Mimarlık olarak her detayı özenle tasarlayıp yaşam alanlarınıza yeni bir kimlik katmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

BUDAK MİMARLIĞIN  amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik araçlar ile müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.